הנהלת האולפנה

 

נעה הכהן ראש האולפנה

נעה הכהן  

 

ארז אוחיון מנהל חטיבת הביניים

נשוי ואב לשישה. בוגר ישיבת ההסדר ומתגורר בירוחם מעל 20 שנה כחלק מקהילת בני עקיבא במקום.בשני העשורים האחרונים עבדתי במערכת החינוך בתפקידים שונים.

האני המאמין החינוכי שלי-

מאמין מאוד בקשר ויחס אישי לכל אחד מבאי בית הספר: תלמידים, אנשי צוות והורים. כמו בבריאת העולם ובהקמת המשכן יש צורך במסגרת ובתוכן . מאמין מאוד שמסגרות יציבות ומסודרות הן משמעותיות והכרחיות כדי לקדם את הרוח והתוכן שאנו רוצים לצקת בהן. חינוך הוא מסע שאין לו סוף, תפקידנו להיות חלק מהמסע המופלא הזה, להתפתח וללמוד יחד עם תלמידנו מתוך סקרנות , גילוי ועניין ובעיקר ליהנות מהדרך ולא רק מהתוצאה.

 

הרב נועם הכהן רב האולפנא

יליד באר שבע. נשוי ואב לששה ילדים. תושב עתניאל בהווה.למדתי בישיבה התיכונית "אהל שלמה" בעיר ואחר מכן בישיבת ההסדר "אור עציון" במשך שבע שנים.למדתי בכולל של 'בית מוריה' עשור שנים.בעבר ראש בית מדרש לסטודנטים ומדרשה לסטודנטיות.ר"מ בישיבה התיכונית בעתניאל בשמונה שנים האחרונות. בעבר כיהנתי כרב האולפנה ושבתי אל משרה זו בשנה הנוכחית. בשנים האחרונות מלווה את המדרשה באולפנה מאז הקמתה.

האני המאמין החינוכי שלי-

עיקר עבודתנו החינוכית להיטיב לתלמידותינו ולחנך את תלמידותינו לעשות טוב.

 

מרטין אליה סגנית מנהלתית

 

אביטל הלר- סגנית

זיוה נזרי- יועצת חטיבה עליונה

יועצת חינוכית בעלת וותק של 24 שנים בייעוץ. 18 שנים באולפנה. 
בעלת שני תארים שניים, בפסיכולוגיה ובייעוץ.

האני המאמין החינוכי שלי- 
האולפנה היא משפחה, בית. וכמו בבית נותנים חום ואהבה אך גם כללים וחוקים. יש זמנים ופעילויות של כיף והנאה ויש מחויבויות,  יש זכויות ויש חובות. 
הכלל החשוב הוא לקבל ולכבד כל אדם באשר הוא אדם,  לכבד דעות שונות ואנשים שונים.   לעזור לכל תלמידה להתקדם ככל יכולתה ולהגיע הכי גבוה שהיא יכולה. לסייע לתלמידה לגבש זהות ציונית דתית שתשפיע על בחירותיה בחיים ותהווה חוסן להתמודדות עם מצבי חיים שונים.

 

אורלי לוטנברג- יועצת שכבות ח-ט

 

האני מאמין החינוכי שלי-

 

לימור אשכנזי- יועצת שכבה ז

 

האני מאמין החינוכי שלי-