המחזמר "צלילי המוזיקה"

ביום שישי זכינו לצפות במחזמר "צלילי המוזיקה" שהועלה על ידי חוג דרמה (אמירים) ובנות שכבה ח' ובניצוחה של המורה מאיה. חלק מן המחמאות שהבנות קבלו: "איזה סיום מתוק! משמח מלא כישרונות וחן." " היה מקסים, איכותי, ממש נהנינו, יישר כוח!" "היה ממש ברמה גבוהה. רואים שעבדו עם הבנות על משחק איכותי ומדוייק. ובכלל, הכל זרם והקהל היה מרותק! ", "במילה אחת אפשר לסכם שהיה ואווו!!!!!!ובכמה מילים. היה ממש מהנה. משחק ברמה גבוהה בימוי מצוין, שיתוף פעולה של בנות השיכבה" יישר כוח למאיה על ההפקה המדהימה. לחני ורותי על התפאורה. לאוה, חרות וטלאל על כל העזרה, ההגברה ובכלל בניהול ההפקה. לחגי על כל התמיכה הטכנית. ובעיקר לבנות המקסימות!!

גלריית תמונות

ידיעות נוספות

מסיבת סיום יב'

22 ביוני 2017

אתמול נפרדנו במסיבה מרגשת עד דמעות ממחזור ס"א. נציגי העירייה כבדו אותנו בנוכחותם. ראש העיר נשא דברים בסרטון ששלח במיוחד עבור בנות השמינית. שמענו דברי ברכה ואיחולים להמשך הדרך מפי ראש האולפנה נעה הכהן, מנהל האולפנה ארז אוחיון, ד"ר חפצי זוהר, הרב גדי מזוז, נציגת ההורים מרב בן דוד ונציגת הבנות אפרת סולימני. הרב נעם הכהן ברך את הבנות בברכת כהנים והמחנכת זיוה קוסטינר דיברה בשם המחנכות. צפינו בסרטים שהבנות הכינו. הבנות רגשו אותנו עם שי להורים ושי לאנשי הצוות. בסופה של המסיבה קבלו הבנות חומש עם תפילות שבת, תעודות , תמונות מחזור ותיקים לקראת היציאה לדרך החדשה.
אנו מאחלים לבנות היקרות לנו שהברכות והאיחולים יתגשמו לטובה! ומצפים לביקורים באולפנה!

סיום שנת הלימודים תשע"ז

20 ביוני 2017

היום סיימנו בשעה טובה את שנת הלימודים בטקס באולם הספורט ובחלוקת תעודות. יישר כוח לכל מי שעמלה השנה! חופשה נעימה ובטוחה. אנחנו ממשיכים בע"ה לעדכן ולהתעדכן!