המחזמר "צלילי המוזיקה"

ביום שישי זכינו לצפות במחזמר "צלילי המוזיקה" שהועלה על ידי חוג דרמה (אמירים) ובנות שכבה ח' ובניצוחה של המורה מאיה. חלק מן המחמאות שהבנות קבלו: "איזה סיום מתוק! משמח מלא כישרונות וחן." " היה מקסים, איכותי, ממש נהנינו, יישר כוח!" "היה ממש ברמה גבוהה. רואים שעבדו עם הבנות על משחק איכותי ומדוייק. ובכלל, הכל זרם והקהל היה מרותק! ", "במילה אחת אפשר לסכם שהיה ואווו!!!!!!ובכמה מילים. היה ממש מהנה. משחק ברמה גבוהה בימוי מצוין, שיתוף פעולה של בנות השיכבה" יישר כוח למאיה על ההפקה המדהימה. לחני ורותי על התפאורה. לאוה, חרות וטלאל על כל העזרה, ההגברה ובכלל בניהול ההפקה. לחגי על כל התמיכה הטכנית. ובעיקר לבנות המקסימות!!

גלריית תמונות

ידיעות נוספות

מסיבת פורים- אולפיזמון

3 במרץ 2018

אתמול חגגנו ברוב עם מסיבת פורים באולפנה בתחרות אולפיזמון בין השכבות השונות. שכבת י' שהובילה בהצלחה את האולפיזמון זכתה במקום הראשון עם מחרוזת שירי שלום! כל הכבוד!!! עם סיום התחרות יצאו הבנות בריקודים סוערים עד דלא ידע לקול צלילי הדי ג'יי דני בן עמי. יישר כח לבנות שעמלו רבות יחד עם המחנכות והמדריכות על השירים והריקודים!!

שבת זכור מרוממת בניצנה

בשבת זכור בניצנה השתתפו תלמידות י-יב יחד עם אנשי צוות ובני משפחותיהם. גם בהפקת השבת התלמידות היו שותפות (יא האלופות – כבוד! ) זכרנו לא לשכוח את מה שעשה לנו עמלק ואף התקיימו כמה קריאות בהובלת הרב צבי (כמובן לצד הפרק ההיתולי בתנ"ך – פרק שרק הרב צבי יכול לכתוב.)

תודה לכל מי שהיה שותף להפקת השבת המוצלחת , לחגית ושירה רכזות הח"ח , למחנכות יא עפרה ורעות, לנעה ראשת האולפנה, וכמובן לצוות המדריכות.

תודה לכל אנשי הצוות ובני המשפחה שהגיעו . תודה לכל משלימי המניין שגוייסו בצו 8 (בפקודת חגית ) להילחם את מלחמת עמלק.

.