פרסים לזוכות בתחרות הצילומים של האולפנה

הזוכות בתחרות הצילומים של האולפנה הן- בנות כיתה יא1! מיכל אברמחיימוב וירין חליוה,שצילמו פרח שגדל בחצר האולפנה וכתבו כך: כמו שאדם שותל זרע ומשקיע בו, מטפח אותו ונותן לו המון המון אהבה ולבסוף אחרי השקעה ועמל מרובה נוצר התוצר -פרח יפהפה, כך גם כשבאנו לאולפנה היינו זרע קטן שרק היה צריך שישקיעו בו, יטפחו אותו ובעיקר יאהבו אותו. האולפנה טפחה אותנו במשך השנים. גם המורות, הרבנים והמנהלת חינכתם והשקעתם בנו ואנחנו התוצאה של ההשקעה שלכם! תודה! פרס שני ניתן לענבל שחר ליסק , גם היא היא מיא1 על תמונה שצולמה בטיול השנתי (מסע משמעותי). התמונה משקפת את החברות עם הבנות בכיתה "חברות כאלה לכיתה אי אפשר למצוא. כל אחת היא נשמה טהורה..והטיולים השנתיים מחברים בינינו מאד!!!" בעקבות הסקר- הבנות קבלו מוצרי קוסמטיקה של ללין. יישר כוח לבנות ולמורה גלית!

גלריית תמונות

ידיעות נוספות

מסיבת פורים- אולפיזמון

3 במרץ 2018

אתמול חגגנו ברוב עם מסיבת פורים באולפנה בתחרות אולפיזמון בין השכבות השונות. שכבת י' שהובילה בהצלחה את האולפיזמון זכתה במקום הראשון עם מחרוזת שירי שלום! כל הכבוד!!! עם סיום התחרות יצאו הבנות בריקודים סוערים עד דלא ידע לקול צלילי הדי ג'יי דני בן עמי. יישר כח לבנות שעמלו רבות יחד עם המחנכות והמדריכות על השירים והריקודים!!

שבת זכור מרוממת בניצנה

בשבת זכור בניצנה השתתפו תלמידות י-יב יחד עם אנשי צוות ובני משפחותיהם. גם בהפקת השבת התלמידות היו שותפות (יא האלופות – כבוד! ) זכרנו לא לשכוח את מה שעשה לנו עמלק ואף התקיימו כמה קריאות בהובלת הרב צבי (כמובן לצד הפרק ההיתולי בתנ"ך – פרק שרק הרב צבי יכול לכתוב.)

תודה לכל מי שהיה שותף להפקת השבת המוצלחת , לחגית ושירה רכזות הח"ח , למחנכות יא עפרה ורעות, לנעה ראשת האולפנה, וכמובן לצוות המדריכות.

תודה לכל אנשי הצוות ובני המשפחה שהגיעו . תודה לכל משלימי המניין שגוייסו בצו 8 (בפקודת חגית ) להילחם את מלחמת עמלק.

.