פרסים לזוכות בתחרות הצילומים של האולפנה

הזוכות בתחרות הצילומים של האולפנה הן- בנות כיתה יא1! מיכל אברמחיימוב וירין חליוה,שצילמו פרח שגדל בחצר האולפנה וכתבו כך: כמו שאדם שותל זרע ומשקיע בו, מטפח אותו ונותן לו המון המון אהבה ולבסוף אחרי השקעה ועמל מרובה נוצר התוצר -פרח יפהפה, כך גם כשבאנו לאולפנה היינו זרע קטן שרק היה צריך שישקיעו בו, יטפחו אותו ובעיקר יאהבו אותו. האולפנה טפחה אותנו במשך השנים. גם המורות, הרבנים והמנהלת חינכתם והשקעתם בנו ואנחנו התוצאה של ההשקעה שלכם! תודה! פרס שני ניתן לענבל שחר ליסק , גם היא היא מיא1 על תמונה שצולמה בטיול השנתי (מסע משמעותי). התמונה משקפת את החברות עם הבנות בכיתה "חברות כאלה לכיתה אי אפשר למצוא. כל אחת היא נשמה טהורה..והטיולים השנתיים מחברים בינינו מאד!!!" בעקבות הסקר- הבנות קבלו מוצרי קוסמטיקה של ללין. יישר כוח לבנות ולמורה גלית!

גלריית תמונות

ידיעות נוספות

מסיבת סיום יב'

22 ביוני 2017

אתמול נפרדנו במסיבה מרגשת עד דמעות ממחזור ס"א. נציגי העירייה כבדו אותנו בנוכחותם. ראש העיר נשא דברים בסרטון ששלח במיוחד עבור בנות השמינית. שמענו דברי ברכה ואיחולים להמשך הדרך מפי ראש האולפנה נעה הכהן, מנהל האולפנה ארז אוחיון, ד"ר חפצי זוהר, הרב גדי מזוז, נציגת ההורים מרב בן דוד ונציגת הבנות אפרת סולימני. הרב נעם הכהן ברך את הבנות בברכת כהנים והמחנכת זיוה קוסטינר דיברה בשם המחנכות. צפינו בסרטים שהבנות הכינו. הבנות רגשו אותנו עם שי להורים ושי לאנשי הצוות. בסופה של המסיבה קבלו הבנות חומש עם תפילות שבת, תעודות , תמונות מחזור ותיקים לקראת היציאה לדרך החדשה.
אנו מאחלים לבנות היקרות לנו שהברכות והאיחולים יתגשמו לטובה! ומצפים לביקורים באולפנה!

סיום שנת הלימודים תשע"ז

20 ביוני 2017

היום סיימנו בשעה טובה את שנת הלימודים בטקס באולם הספורט ובחלוקת תעודות. יישר כוח לכל מי שעמלה השנה! חופשה נעימה ובטוחה. אנחנו ממשיכים בע"ה לעדכן ולהתעדכן!