צוות האולפנה

הנהלת האולפנא

נעה הכהן

ראשת האולפנא
052-3003074

ארז אוחיון

מנהל
052-6555171

נעם הכהן

רב האולפנא
052-8308213

אביטל הלר

סגנית מנהלת חטיבת הביניים
052-4734578

זיוה נזרי

יועצת חטיבה עליונה
0528520076

אורלי לוטנברג

יועצת חט"ב ח-ט
0542263428

לימור אשכנזי

יועצת שכבה ז'
052-7204669

צוות המחנכות

אורלי חוטה

מחנכת כיתה ז1. רכזת שכבה ז'
052-3599442

סופיה חלאויה

מחנכת כיתה ז2 התאמות למידה
052-8574452

ליאן מנאי

מחנכת מחליפה ז2
0526056014

רעות פינקלשטין

מחנכת כיתה ז3. מובילת מועצת תלמידות.
054-4965683

חרות מימון

מחנכת כיתה ז4.
052-7906509

אוה מנצור

מחנכת כיתה ח1
054-4551321

יפעת דוידי

מחנכת כיתה ח2, רכזת מעורבות חברתית.
054-4416343

טלאור איתם

מחנכת כיתה ט1
052-7710595

מאיה שרלו

מחנכת כיתה ט2
052-8367689

חנה מרינובסקי

מחנכת כיתה ט3, רכזת שכבה ט.
054-5201654

אודליה זינגר

מחנכת כיתה ט4
050-6364629

מיכל לנדאו

מחנכת כיתה י1. רכזת טיולים.
052-8109971

חגית לוי

מחנכת כיתה י2. רכזת שכבת י
050-8991202

רעות אלימלך

מחנכת כיתה יא1. רכזת פדגוגית. רכזת שכבה יא
052-3066241

עפרה נעים

מחנכת כיתה יא2
052-6552445

גלית גלון

מחנכת כיתה יב1. רכזת שכבה יב
052-6550656

ורד בק

מחנכת כיתה יב2
050-2629535

חיה בשירי

מחנכת כיתה יב3
052-3248485

זיוה קוסטינר

מחנכת כיתה יב4
054-7216369

צוות המדריכות

מיכל לסרי

מדריכה שכבה ז'
052-2094701

הדר נתנזון

מדריכת שכבת ח'
052-6931317

חפצי למדן

מדריכת שכבה ט'
058-5466632

רעות מעטוף

מדריכת שכבה י'
054-6465094

עדן כלפון

מדריכת שכבה יא'
054-3376745

רעות אהרנסון

מדריכת שכבה יב'
058-4587638

צוות חינוכי מקצועי

שירה ארליך

רכזת חינוך חברתי חטיבת בינים
052-6318918

ליאת עטיה

מורה
050-2007107

נעה דוקוב

רכזת תנ"ך
050-2959811

אורה חזוט

מורה לתנ"ך
050-5384417

שולמית כהן

מורה לתנ"ך
050-7956877

צבי ארליך

רכז תושב"ע
053-8312575

אורנה קרפ

מורה לתושב"ע, רכזת בגרויות
050-6679919

יהודית שנקולבסקי

מורה לתושב"ע
052-8708768

גבי רוזנברג

רכזת אנגלית
054-5748023

דבורה רות רודריגס מיליטאן

מורה לאנגלית
052-9560787

אביגל רוזנברג

מורה לאנגלית
052-5665206

חן שלמה

מורה לאנגלית
052-4453708

יעל דנן

רכזת מדעים
054-6433501

נתנאלה בולר

מורה למדעים
052-6209115

רותי בן דוד

מורה למדעים
050-5797873

אליס גבעוני

מורה למדעים
052-8830068

חנה ינטוב

מורה למדעים
054-4211664

רינה סופר

מורה למדעים
054-6622743

מרים דניאלי

מורה להיסטוריה
052-5188532

יעל מימון

מורה ללשון
057-7495781

חנה נאה

מורה ללשון
054-4411934

אסתר עזריאל

מורה ללשון
054-8009364

תרצה נוה

מורה לחינוך גופני
058-4284488

סיגל דמרי

רכזת מתמטיקה
052-5934431

מרים אלבז

מורה למתמטיקה
054-8340305

מדית בן דוד

מורה למתמטיקה
052-6323737

אנה ונישבסקי-פושצ'יק

מורה למתמטיקה
054-4763817

נורית כהן

מורה למתמטיקה
054-8432232

עפרה סוחובולסקי

מורה למתמטיקה
052-3275145

חנה רוונה

מורה למתמטיקה
054-4951737

שירן בר יוסף

מורה למתמטיקה
052-8084135

שרה נגה

מגשרת
050-2964465

דיאנה קרפק

לבורנטית
054-7824577

נלי מוסקוביץ

ספרנית
050-5760767

קרן ביטון

מורת שילוב
054-4568894

קארינה סאסי

סייעת חינוך מיוחד
054-7684141

יפה אלקרייף

סייעת
050-3004110

רבקה סנדיק

רכזת תקשוב
054-7633779

צוות מנהלה

מכלוף שריקי

גנן
050-6488624

מנשה פנקר

שומר
050-7314645

יוסי חן

טכנאי מחשבים
052-8119365

חגי אליאסי

אב בית
050-7352832