צוות האולפנה

הנהלת האולפנא

נעה הכהן

ראשת האולפנא
052-3003074

ארז אוחיון

מנהל
052-6555171

נעם הכהן

רב האולפנא
052-8308213

אביטל הלר

סגנית מנהלת חטיבת הביניים
052-4734578

ביה יונה

יועצת חט"ב
054-5464434

לימור אשכנזי

יועצת חט"ע
052-7204669

צוות המחנכות

אורלי חוטה

מחנכת כיתה ז1. רכזת שכבה ז'
052-3599442

יפעת דוידי

מחנכת כיתה ז2, רכזת מעורבות חברתית.
054-4416343

ליאת עטיה

מחנכת כיתה ז3
050-2007107

חרות מימון

מחנכת כיתה ח1. אחראית מדרשת אוריה
052-7906509

מאיה שרלו

מחנכת כיתה ח2
052-8367689

חנה מרינובסקי

מחנכת כיתה ח3, רכזת שכבה ח.
054-5201654

אוה מנצור

מחנכת כיתה ח4. רכזת חינוך חברתי
054-4551321

אביטל הלר

מחנכת כיתה ט1. סגנית מנהלת חט"ב
052-4734578

רינת איגרא

מחנכת כיתה ט2. רכזת שכבה ט.
054-6551670

מיכל לנדאו

מחנכת כיתה ט2. רכזת טיולים.
052-8109971

עפרה נעים

מחנכת כיתה י1
052-6552445

רעות אלימלך

מחנכת כיתה י2. רכזת פדגוגית. רכזת שכבה י.
052-3066241

גלית גלון

מחנכת כיתה יא1. רכזת שכבה יא.
052-6550656

ורד בק

מחנכת כיתה יא2
050-2629535

חיה בשירי

מחנכת כיתה יא3.
052-3248485

רעות פינקלשטין

מחנכת כיתה יא4. מובילת מועצת תלמידות.
054-4965683

זיוה קוסטינר

מחנכת כיתה יב1
054-7216369

חגית לוי

מחנכת כיתה יב2. רכזת שכבת יב.
050-8991202

צוות המדריכות

נויה שטרית

מדריכה שכבה ז
052-6070819

טלאל שיימס

מדריכה שכבה ח.
054-4890574

רננה מרלינג

מדריכה שכבה ט.
055-6655926

שירה ארליך

מדריכה שכבה י
052-6318918

ייטב פוזנר

מדריכה שכבה יב
058-4929615

צוות חינוכי מקצועי

נעה דוקוב

רכזת תנ"ך
050-2959811

אורה חזוט

מורה לתנ"ך
050-5384417

שולמית כהן

מורה לתנ"ך
050-7956877

צבי ארליך

רכז תושב"ע
053-8312575

אורנה קרפ

מורה לתושב"ע, רכזת בגרויות
050-6679919

יהודית שנקולבסקי

מורה לתושב"ע
052-8708768

אביגל רוזנברג

רכזת אנגלית
052-5665206

דבורה רות רודריגס מיליטאן

מורה לאנגלית
052-9560787

תמר רוהטינר

מורה לאנגלית
054-3215316

גבי רוזנברג

מורה לאנגלית
054-5748023

חן שלמה

מורה לאנגלית
052-4453708

יעל דנן

רכזת מדעים
054-6433501

נתנאלה בולר

מורה למדעים
052-6209115

רותי בן דוד

מורה למדעים
050-5797873

אליס גבעוני

מורה למדעים
052-8830068

חנה ינטוב

מורה למדעים
054-4211664

רינה סופר

מורה למדעים
054-6622743

גבי שמעוני

מורה למדעים
052-6803640

מרים דניאלי

מורה להיסטוריה
052-5188532

יעל מימון

מורה ללשון
057-7495781

חנה נאה

מורה ללשון
054-4411934

אסתר עזריאל

מורה ללשון
054-8009364

אליאב מייסון

מורה לתקשורת
052-6053965

תרצה נוה

מורה לחינוך גופני
058-4284488

סיגל דמרי

רכזת מתמטיקה
052-5934431

מרים אלבז

מורה למתמטיקה
054-8340305

מדית בן דוד

מורה למתמטיקה
052-6323737

אנה ונישבסקי-פושצ'יק

מורה למתמטיקה
054-4763817

נורית כהן

מורה למתמטיקה
054-8432232

עפרה סוחובולסקי

מורה למתמטיקה
052-3275145

חנה רוונה

מורה למתמטיקה
054-4951737

סופיה חלאויה

התאמות למידה
052-8574452

שרה נגה

מגשרת
050-2964465

דיאנה קרפק

לבורנטית
054-7824577

נלי מוסקוביץ

ספרנית
050-5760767

קרן ביטון

מורת שילוב
054-4568894

קארינה סאסי

סייעת חינוך מיוחד
054-7684141

יפה אלקרייף

סייעת
050-3004110

רבקה סנדיק

רכזת תקשוב
054-7633779

צוות מנהלה

מכלוף שריקי

גנן
050-6488624

מנשה פנקר

שומר
050-7314645

יוסי חן

טכנאי מחשבים
052-8119365

חגי אליאסי

אב בית
050-7352832